Hakkımızda

Klasik otomobiller, tüm dünyada olduğu gibi, çok uzun zamandır ülkemizde de meraklıları tarafından tutkuyla yaşatılan saygın bir hobidir.

Bunun son derece meşakkatli, sabır ve özveri gerektiren bir uğraş olduğunu meraklıları son derece iyi bilir.

Bir klasiğe sahip olmak demek sadece değerli bir otomobil satın almakla bitmez. İşin en zor ancak bir o kadar da zevkli ve tatmin edici yanı, eğer ihtiyacı varsa, bu otomobili orijinaline sadık bir şekilde onarmak ve daha da önemlisi o haliyle muhafaza edebilmektir.

Biz, klasik otomobiller için uzun süreli otopark, sürekli bakım ve restorasyon hizmetleri veriyoruz.

Bu hobinin gelişmiş olduğu ülkelerde yaygın olan “classic car storage” konseptini Türkiye’ye getirdik ve teknik ekibimizin tecrübesiyle birleştirdik.

Kaporta ve mekanikle ilgili tüm eksiklerini orijinal parçalar temin ederek eski haline getiriyoruz. Aynı zamanda, açık, tozlu ve nemli otoparklarda bırakmaya ya da saklayacak yer olmadığı için elden çıkartmayı düşünmeye de son vermek üzere onu, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz temiz ve güvenli bir mekanda uzun süreli otopark / saklama ortamı sağlıyoruz.

Yaş veya kullanımdan dolayı oluşabilecek arızaların giderilmesinin yanısıra seyrek kullanımdan kaynaklanabilecek akü bitmesi, lastik inmesi gibi basit ama heves kaçırabilen aksaklıkları ortadan kaldırmak adına klasik otomobilinize sürekli bakım hizmeti de sunuyoruz. Kısacası, siz “keyfini sürün” diye biz elimizi klasik otomobilinizin üzerinden eksik etmiyoruz.

Klasik Garaj, restorasyon ve saklama hizmetleri vermenin yanı sıra, klasik otomobiller için modern direksiyon sistemleri üreten, alanında dünya lideri EZ Electric Power Steering’in Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisidir