Restorasyon

 

Kaportacı, boyacı, mekanik ustası, parça ithalatçısı, elektrikçi, camcı, kilitçi, döşemeci….

Bunların hepsini tek tek bulmak, her birinden belli kalitede iş teslim almak ve zamanlamalarını birbirine uygun düşürmek için bizzat vakit ayırmanız yerine, klasik otomobilinizin restorasyonunu Klasik Servis olarak belli bir proje, bütçe ve zaman planı dahilinde “anahtar teslim” olarak yapıyoruz.

Bunu yaparken proje sahibine doğru zamanlama ve sıra konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz, amacımız her işin zamanında yapılmasını sağlamak ve sonradan ortaya çıkacak gereksiz iş gücü ve maliyet kayıplarını engellemek, yapılan işi tekrarlamamak.
Restorasyonun gerektirdiği parçaları aracın menşeine göre Avrupa’dan veya Amerika’dan temin edecek kaynaklara sahibiz. Olabildiğince orijinal parçaları tercih ediyor, projenin gereklerine ve araç sahibinin tercihlerine göre alternatifler de sunuyoruz.

Klasik otomobil restore etmenin sadece para karşılığında yapılan bir “iş” değil sabır, özen ve sevgiyle harmanlanan bir “gönül işi” olduğunun, tutulmayan sözlerle klasik otomobil sahibini hobiden soğutmanın çok kolay, atölyeye hevesle getirmenin çok zor olduğunun bilincindeyiz.

Hedefimiz, işinin ehli olduğu kadar klasik otomobil hobisinin gönüllüsü olan kaporta, boya ve mekanik ekiplerimizle klasik otomobil restorasyonunda kendimize ait bir kulvarda ilerlemek. Restorasyon projelerimizden bazıları için buraya tıklayınız